Chylonia: Międzynarodowy Dzień Przyjaźni 🗓

0
296

Międzynarodowym Dzień Przyjaźni to świetna okazja do tego, by spotkać się w sąsiedzkim gronie w Ogrodzie na Checzy i wspólnie celebrować to wydarzenie 12 czerwca od godziny 17.00.

Czas spędzimy oczywiście aktywnie! Nie zabraknie poczęstunku w postaci grilla. Czekać na Was będą warzywa, kiełbaski, owoce, słodkości i orzeźwiające napoje. Menu będzie przygotowane w taki sposób, by odnalazł się w nim miłośnik każdej z diet.

Co jeszcze? Muzyka i tańce! W ogrodzie jest sporo miejsca, więc dźwiękami z głośnika zachęcać będziemy do tego, by nieco się rozruszać. Planujemy dźwięki różnorodne i miłe dla ucha.

Oprócz tego czekać będą na Was takie atrakcje, jak wata cukrowa, popcorn, puszczanie baniek, a dla najmłodszych – malowanie buziek. Do tego będziemy mieć ze sobą przeróżne gry animacyjne, które także umilą nam czas na świeżym powietrzu. W planach mamy także stworzenie stoiska, na którym będziecie mogli stworzyć wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kartki dla własnych przyjaciół!

Ogród na Checzy odwiedzi również Biblioteka Gdynia, dzięki której pojawi się stanowisko bookcrossingowe (punkt wymiany książek). Będzie można też własnymi siłami i według własnego projektu stworzyć przypinki.

Wpadnijcie 12 sierpnia (piątek) o godzinie 17.00 ze swoim najlepszym przyjacielem do Ogrodu na Checzy. Będzie się działo!

Piknik zorganizowany w ramach projektu System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Oprac. Karol Molęda

Scheduled Chylonia