Chwarzno: Z Mapą do Lasu 🗓

0
916

Zapraszamy w niedzielę 21 lutego na spotkania rekreacyjno-treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS “Azymut 45” Gdynia.

 

Zawody mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. Wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach. Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy.

Spacerujemy – truchtamy – biegamy – czy ścigamy się – z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? – każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam. To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć! Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub ścigać się, czy też szukasz nowych wyzwań!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org – z chęcią na nie odpowiemy. Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled aktywnie Chwarzno-Wiczlino dzielnica