Bądźmy w kontakcie. Relacje w czasie pandemii 🗓

0
1311

W jaki sposób w czasie pandemii możemy zadbać o relacje z najbliższymi nam ludźmi? Zapraszamy 25 maja na debatę online organizowaną przez UrbanLab.

Być może po zakończeniu izolacji będziemy w stanie wyjść z niej mocniejsi? Z większym zaufaniem, otwartością i empatią? Zapraszamy na dyskusję z możliwością zadawania pytań i zgłaszania komentarzy. Link do spotkania podamy wkrótce w wydarzeniu. Goście: Bartosz Karcz (Uniwersytet SWPS), Aleksandra Bladoszewska (koordynatorka wolontariatu MOPS Gdynia), Anna Matłosz (domy sąsiedzkie Przystań Gdynia. Sieć centrów sąsiedzkich). Moderacja: Magda Dębna (UrbanLab Gdynia)

Wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu ŻYCIE W TRAKCIE I PO PANDEMII – w jaki sposób miasto może wychodzić z inicjatywami na zmieniające się warunki życia w mieście w trakcie i po pandemii? Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Adaptacja Koncepcji Urban Lab w Gdyni” w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.

Niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania przez Laboratorium Innowacji Społecznych Państwa danych osobowych znajdą Państwo pod linkiem: https://bip.um.gdynia.pl/status-i-organizacja,1500/ochrona-danych-osobowych,538337

 

Oprac. Rafał Cieślik

Scheduled lifehacki