AnO Sarna powraca! 🗓

0
704

Miłośnicy przygód, już 7 kwietnia odbędzie się druga w tym roku edycja Alternatywa na Orientację. Start z Sopotu ale terenem gry są okolice osiedla Bernadowo!

Tym razem nosząca nazwę pięknego, smukłego i szybkiego zwierza jakim jest Sarna. Poniżej kilka słów o tym co was czeka.

Trasa Podstawowa (TP) – wcielicie się w role mieszkańców postapokaliptycznego świata naszej sagi “Sarnie Przepowiednie”. Niebezpieczny i brudny świat, w którym nadzieja może być tym co was zbawi lub zniszczy… Po której stronie staniecie? To zależy od was… Mówiąc bardziej technicznie, poza poszukiwaniem Punktów Kontrolnych będziecie musieli handlować, rywalizować bezpośrednio z innymi zespołami i rozwiązywać zadania, które mogą zwiększyć sumę posiadanej przez was waluty – Sarnich Dolarów. Trasa pokonywana pieszo, o umiarkowanej trudności nawigacyjnej.

Trasa Rodzinna (TF) –  to pokonywana pieszo, łatwa i przyjemna, ale także pełna niespodzianek przygoda dla każdego, niezleżnie od wieku! Trasa przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób chcących poznać czym są zawody na orientację. Tym razem tematem przewodnim będzie przyroda z Sarną w roli głównej.

Trasa Za-trudna (TZ) – czyli nowość w programie AnO. Począwszy od Dzika prowadzimy klasyfikację na tej trudnej nwigacyjnie i terenowo wymgającej trasie. Możliwa niepełna treść mapy, punkty stowarzyszone. Obowiązuje regulamin InO PTTK. Start interwałowy (3 -2 min w zależności od ilości zgłoszeń). Minuty startowe przypisywane po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Dystans ok. 7 km. Odprawa na 3-2 minuty przed startem danego zespołu. Minuta “zero” = 10:30. Trochę mniej zagadek niż na pozostałych trasach 😉

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie www. Do zobaczenia!

Oprac. Asia Winiarek

Scheduled aktywnie impreza na orientację