Mistrzostwa i mecz nr 1

0
737

Wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata U20 w piłce nożnej.

Jednym z miast, w którym będą odbywają się mecze turniejowe jest Gdynia, która była już gospodarzem podobnej imprezy, Mistrzostw Europy U19. Na zawodach Gdyńscy kibice piłki nożnej będą mogli zobaczyć zmagania reprezentacji młodzieżowych Francji, Włoch, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Mali i Ekwadoru oraz mecz 1/ 8 Finału, ćwierćfinału, półfinału i mecz o 3 miejsce. Można powiedzieć, że czeka nas dużo dobrej piłki!

My lubimy charatać w gałę i oglądać dobre widowiska, dlatego postanowiliśmy wybrać się  na pierwszy mecz pomiędzy reprezentacją Włoch i Meksyku. Nie żałujemy, bo pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 . Włosi od pierwszych minut atakowali bramkę Meksyku co zaowocowało zdobyciem szybkiego gola, bo już w 3 minucie. Zwinni mali Meksykanie nie dali jednak za wygraną i wzięli się do pracy zdobywając bramkę w 37 minucie. W drugiej połowie też nie brakowało emocji, ale więcej determinacji jednak mieli Włosi, którzy zwycięską bramkę strzelili w 67 minucie. My nie możemy doczekać się kolejnego meczu i zachęcamy wszystkich żeby również wybrali się na stadion, na pewno emocji nie zabraknie.