Artystyczny Klub Malucha 🗓

0
47

Przez dwa ostatnie lata spotkania odbywały się w Konsulacie Kultury. W obecnej sytuacji nie jest to możliwe, ale… nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Artystyczny Klub Malucha przenosi się do sieci. W styczniu i lutym spotkania odbywać się będą na kanale YouTube Konsulatu Kultury | Gdyńskie Centrum Kultury.

Artystyczny Klub Malucha to zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata. W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków, masażyków i tańców. Uczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwijają poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne.

Nowe zajęcia co dwa tygodnie. Każdy odcinek będzie dostępny bezpłatnie przez tydzień.
Zajęcia prowadzi: Wasza ulubiona Pani Kasia, czyli Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska.

Harmonogram:

14.01.2021, czwartek, godz. 9:30 „Hu hu ha – nasza zima zła!”
28.01.2021, czwartek, godz. 9:30 „Na karnawał przyszedł czas”
11.02.2021, czwartek, godz. 9:30 „Zabawa w cienie”
25.02.2021, czwartek, godz. 9:30 „Jedziemy na wycieczkę – poznajemy środki transportu”

Szczegółowe informacje nt. poszczególnych wydarzeń i tego, co należy przygotować na zajęcia, dostępne są na stronie Gdyńskiego Centrum Kultury | Konsulatu Kultury

***

„Hu hu ha – nasza zima zła!”: premiera 14 stycznia, czwartek, godz. 9:30
LINK DO ZAJĘĆ: już niebawem. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.
CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: ok. 50 minut

Śniegowe zabawy w domu? W Artystycznym Klubie Malucha wszystko jest możliwe! Z czego zrobić domowego bałwanka? Jak zrobić śnieg? Tego dowiecie się na najbliższych zajęciach. Przygotujcie potrzebne materiały i bawcie razem z nami. Zimowe szaleństwo czeka.

Co potrzeba? Gazety, popcorn, wydrukowany wzór drzewa (ściągnij i wydrukuj), plastelina, worki na śmieci/torebki foliowe, mazaki/papier samoprzylepny – taśma i jednorazowa pieluszka- miska – woda.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled kulturalnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here