Zagraj w filmie Netfliksa 🗓

0
466

Netflix i Orphan Studio zekranizują przygody Pana Samochodzika. Stworzą serię filmów na podstawie książek Zbigniewa Nienackiego.

Na początek powstanie „Pan Samochodzik i templariusze”. Przygotowania już ruszyły. Twórcy poszukują odtwórców głównych ról dziecięcych i organizują otwarte castingi w całym kraju. Jeden z nich odbędzie się w piątek, 29 kwietnia w Konsulacie Kultury w Gdyni.

Młode aktorskie talenty będą mieć szansę zagrać w nowej produkcji Netfliksa i Orphan Studio. To „Pan Samochodzik i templariusze”. Film na podstawie książki Zbigniewa Nienackiego ma mieć premierę w przyszłym roku. Wyreżyseruje go Antoni Nykowski.

Twórcy filmu ogłosili otwarte castingi w całym kraju. Szukają uzdolnionych aktorsko dzieci w wieku od 10 do 14 lat. Zgłaszać mogą się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Kandydaci muszą znać język polski. Mile widziane są również osoby ze zdolnościami muzycznymi i lubiące sport.

Jeden z castingów odbędzie się w Gdyni. Przesłuchanie jest planowane 29 kwietnia w godz. 10.00-18.00 w Konsulacie Kultury (ul. Jana z Kolna 25).

Jeśli ktoś nie może pojawić się na castingu w tym terminie, powinien wysłać swoje zdjęcie i zgłoszenie na adres: samochodzik.casting@gmail.com.

„Pan Samochodzik i templariusze” ma być pierwszym z serii filmów na podstawie książek Zbigniewa Nienackiego. Autor napisał w sumie 15 powieści o przygodach Pana Samochodzika. Do tej pory powstało kilka adaptacji tych książek – cztery filmy fabularne i serial telewizyjny.

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled kulturalnie