XVIII Puchar Bałtyku w Kołobrzegu

0
1007

Na młodzieżowy turniej w siatkówce plażowej Gdyńska Akademia Siatkówki wybrała się w składzie trzech par w kategorii kadetek i 1 pary w kategorii młodziczek.

Przez trzy dni zawodniczki rywalizowały na Kołobrzeskiej plaży w swoich kategoriach wiekowych. Do rozgrywek kadetek zgłosiło się 27, a do młodziczek 19 zespołów! Po wyczerpujących wymianach, zaciętych i pełnych dramatu spotkaniach udało się wyłonić najlepsze duety. Warto podkreślić wysoki poziom turnieju! Do Kołobrzegu zjechały najlepsze młodzieżowe pary z całej Polski! 

Klaudia i Julia udział w rozgrywkach zakończyły w połowie stawki. Rozegrały łącznie 6 meczów, a 3 z nich potrafiły rozstrzygnąć na swoją korzyść.
– Klaudia i Julia do ostatnich piłek liczyły się w grze o najlepszą czwórkę. Dziewczyny zagrały bardzo dobry turniej, w którym mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po rozegraniu 10 spotkań zawodniczki zajęły ostatecznie 5 miejsce w turnieju
Wiktoria i Julia poradziły sobie najlepiej, dziewczyny potrafiły wygrać 6 z rozegranych 9 spotkań zajmując ostatecznie 4 miejsce w kategorii kadetek.
Julia i Klaudia w kategorii młodziczek cieszyły się z 4 miejsca

Oprac. Joanna Winiarek