WyGRAJ siebie! – rekrutacja

0
811

Innowacje społeczne? Gry planszowe? Zarządzanie projektami? Kreatywna edukacja? Weź udział w projekcie WyGRAJ siebie! Stwórz własną grę planszową pod okiem ekspertów.

Celem projektu WyGRAJ siebie! jest budowanie miękkich kompetencji poprzez zespołową pracę projektową, polegającą na utworzeniu gry planszowej, stanowiącej pomoc edukacyjną dla szkół średnich. Projekt zakłada pracę w sesjach warsztatowych z zarządzania projektami, autoprezentacji oraz tworzenia i testowania gier planszowych z udziałem uczniów.  W projekcie zaplanowano diagnozę miękkich kompetencji przed i po zakończeniu pracy oraz spotkanie z doradcą zawodowym.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY. PROJEKT BĘDZIE REALIZOWANY W OKRESIE WRZESIEŃ – GRUDZIEŃ 2017. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE www.facebook.com/events/1481922438531064

Fundacja Rozwoju Bombonierka wraz z REBELatorium zaprasza do uczestnictwa w projekcie wszystkie osoby zainteresowane własnym rozwojem, tworzeniem planszówek, innowacyjnymi formami edukacji oraz robieniem fajnych rzeczy z ludźmi, którym się chce.

Zgłoszenie do projektu: https://goo.gl/forms/BkffdiVK4lRQcoNn1

Informacji udziela: Katarzyna Cioch, email: fundacja.bombonierka@gmail.com, tel. 607 297 811

Oprac. Paweł Musiał