Uliczne ściganie 🗓

0
1318

Verva Street Racing, a więc największa motoryzacyjna impreza w Polsce odbędzie się 24 i 25 sierpnia #wGdyni.

Podczas dziesiątej edycji wydarzenia, gwiazdy sportów motorowych będą jeździć, ścigać się, a nawet latać. Organizatorzy zaplanowali niesamowite atrakcje m.in. pokazy załogi Orlen Team, w tym Roberta Kubicy, który w Gdyni pojawi się wraz z kolegą ze stajni ROKiT Williams Racing, Georgem Russellem. Wstęp wolny.

Od kiedy do wielkiego ścigania wrócił Robert Kubica, wśród Polaków gigantycznie wzrosło zainteresowanie F1. Żeby jednak z bliska przyjrzeć się umiejętnościom kierowców, trzeba liczyć się z dalekimi i drogimi wyprawami. Ale nie podczas Verva Street Racing. Nasz jedyny kierowca w F1 na torze ulicznym w Gdyni pokaże możliwości swojego bolidu.

Verva Street Racing to także okazja zobaczenia z bliska wspaniałych samochodów. Na Pit Party podziwiać będzie można ponad 500 pojazdów podzielonych na wiele kategorii. Na pewno największe wrażenie zrobią Supercars, czyli te najszybsze i najbardziej luksusowe. A oprócz nich także amerykańskie, militarne, terenowe i te pamiętające czasy PRL. A jak wiele można zmienić w standardowym samochodzie? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć w strefie tuning. Na wszystkich, którzy zgłodnieją czekać będą foodtrucki oraz Stop Cafe, znane ze stacji benzynowych PKN ORLEN.

Popołudniu i wieczorem sceną zawładnie muzyka na żywo. W sobotę od godz. 19 zagrają Lipali, The Cassino i Sylwia Grzeszczak, w niedzielę od godz. 17 Luxtorpeda, Daria Zawiałow i C-Bool. Wstęp na wszystkie wydarzenia jubileuszowej edycji Verva Street Racing jest bezpłatny.

 

 

Źródło: gdynia.pl

Oprac. Joanna Dziedzina

od do
Scheduled miasto