Tato, co ty na to? – warsztaty dla rodzin! 🗓

0
802

Jak ciekawie spędzić wspólnie czas? Gdzie pójść na wyprawę? Co możemy zrobić razem? Każde spotkanie będzie inspirującą przygodą! Dowiecie się w niedzielę 19 listopada w godz. 11.00 – 12.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych

Propozycja dla całych rodzin – dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich tatusiów, ale serdecznie zapraszamy także mamy, ciocie, wujków oraz dziadków! Warsztaty będą odbywały się w jedną niedzielę w miesiącu.

Pierwsze warsztaty – „Przez lasy, przez dąbrowy” to spotkanie z leśnikiem! 
Podczas spaceru w lesie rozejrzyj się uważnie. Las to nie tylko drzewa, ale również mnóstwo ptaków i ssaków. Czy wiesz jak się nazywają? Umiesz rozróżnić ptaki po głosie, a drzewa po liściach? To jest bardzo ważna sprawa! Dlaczego? Bo jak poznasz gatunki drzew, to będziesz wiedział z czego rozpalić ognisko. Ale ognisko to już zupełnie inna historia…

Warsztat poprowadzi Witold Ciechanowicz, leśnik, doświadczony edukator w Leśnym Ogrodzie Botanicznym „Marszewo” Nadleśnictwa Gdańsk. Uwielbia rodzinne spływy canoe i noclegi pod namiotem.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy – https://przezlasy.evenea.pl/
Warsztat dla dzieci w wieku 6-11 lat. Liczba miejsc ograniczona (15 miejsc). Dziecko + opiekun/opiekunowie to jedno miejsce.
W zapisach prosimy podać wiek dziecka.

Miejsce: Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych w budynku IVA,

PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled lifehacki