Spotkania EXPERYMENCIAKÓW 🗓

0
1189

Nauka może być ciekawa już od pierwszego kroku. Sprawdzą to maluchy  na wystawie Centrum Nauki EXPERYMENT już 6 czerwca.

Spotkania EXPERYMENCIAKÓW to zajęcia logorytmiczne, łączące zabawy wspomagające rozwój mowy oraz zabawy muzyczno–ruchowe. Zajęcia to inspiracja dla rodzica, jak aktywnie wpływać na rozwój komunikacji językowej dziecka oraz kreatywny pomysł na zagospodarowanie czasu maluchom. Spotykania odbywają się dwa razy w miesiącu (w czwartki) w wybranych godzinach o 10:00 lub 16:30.

Podczas nadchodzących zajęć będzie ćwiczona uwaga, spostrzegawczość oraz zręczność. Zachęcamy do udziału w całym cyklu – za wykonane ćwiczenia maluchy będą zbierać odznaki, aby na końcu cyklu zdobyć swój pierwszy, wyjątkowy dyplom Experymenciaka!

ZRĘCZNY EXPERYMENCIAK (poziom pierwszy) 06.06. Dzień Dziecka
…czyli sportowa odsłona święta wszystkich dzieci. Organizatorzy sprawdzą jak bardzo wygimnastykowane są  EXPERYMENCIAKI, dzieci postarają się pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód, sprawdzą się w rzucaniu piłek do obręczy, a na koniec wykonamy przy lusterkach krótką gimnastykę buzi i języka. Koszt 18 zł obejmuje udział w pojedynczych zajęciach dziecka wraz z opiekunem oraz wstęp na wystawę EXPERYMENTU.

W zajęciach może wziąć udział rodzeństwo, dodatkowy bilet kosztuje wtedy 9 zł. Bilety można kupić przez naszą stronę bilety.experyment.gdynia.pl oraz w kasach EXPERYMENTU. Zajęcia odbywają się na matach edukacyjnych, dlatego warto zabrać skarpetki.

Oprac. Joanna Winiarek

Scheduled lifehacki miasto