Rodzinne gry miejskie 🗓

0
850

W najbliższą niedzielę zapraszamy na gry rodzinne organizowane przez Konsulat Kultury.

Będziemy się bawić w przestrzeni miejskiej chłonąc ją wszystkimi zmysłami i rozwiązując zagadki. 12 lipca wydarzenie pod tytułem ZMYSŁY GDYNI w godzinach od 10.00 do 15.00, wstęp wolny. Obowiązują zapisy poprzez stronę gck.gdynia.pl.

Patrząc, słysząc, dotykając i smakując kształtujemy wiedzę o najbliższym otoczeniu. Nasze zmysły są kluczowym przewodnikiem dorastania i poznawania. Wyostrzając je przeżyjemy niezapomnianą wędrówką po mieście pełnym przygód i wrażeń. Gra miejska „Zmysły Gdyni” prowadzić będzie przez 6 punktów dedykowanych różnym zmysłom. W każdym z nich na uczestników czekać będą aktorzy-animatorzy oraz pamiątkowe naklejki.

Zabawa adresowana jest do rodzin dzieci w wieku przedszkolnym. Z powodzeniem odnajdą się na niej także dzieci ciut młodsze lub starsze. Rodzinna Gra miejska to świetny pretekst, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie i bezpiecznie spędzić czas wędrując po Gdyni, jednocześnie ucząc się i rozwijając kompetencje poznawcza najmłodszych.

W każdej zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 rodzin. Na uczestników gry, którzy zbiorą wszystkie naklejki, czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury. Gra dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi w wieku 1-6 lat, ale starsze też się nie będą nudzić!

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled Featured kulturalnie