Pustki: Zajęcia sportowe 🗓

0
735

Zapraszamy w czwartek 2 września na zajęcia sportowe na świeżym powietrzu w dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo.

Zajęcia odbywają się w czwartki, zbiórka uczestników o godzinie 19:00 na parkingu przy Delikatesach „Justynka” ul.Chabrowa 55, wstęp wolny.

Zajęcia będą miały charakter ogólnorozwojowy, podnoszący sprawność i kondycję. Ramowy plan zajęć obejmuje rozgrzewkę, marsz Nordic Walking, ćwiczenia wzmacniające oraz rozciąganie. Rodzaj ćwiczeń wzmacniających będzie dostosowywany do warunków pogodowych. W przypadku ładnej pogody będą to ćwiczenia z wykorzystaniem maty, innym razem ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń siłowni plenerowej, a w przypadku deszczowej pogody ćwiczenia, do których potrzebne będą tylko kijki do Nordic Walking.

Organizator nie zapewnia sprzętu, każdy uczestnik przynosi swoją matę i kijki na zajęcia. Istnieje możliwość wypożyczenia kijków od instruktora. W tym celu i w przypadku pytań prosimy o kontakt z instruktorem prowadzącym p. Magdaleną Drażbą tel. 601 656 116.

Regulamin zajęć dostępny jest tu, prosimy uczestników o zapoznanie się z nim. Zajęcia w reżimie sanitarnym. Wydarzenie koordynuje Gdyńskie Centrum Sportu, realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gdynia.

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled aktywnie Pustki Cisowskie