Poszukiwany w związku z kradzieżą

0
781

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni poszukują mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą rozbójniczą.

Do zdarzenia doszło 7 lutego br. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek publikujemy, zadzwoń pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 7 lutego br. w jednym ze sklepów przy ul. Opata Hackiego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukradł alkohol warty blisko 400 zł, a następnie szarpał i uderzał pracownicę ochrony, która próbowała go zatrzymać. Na podstawie analizy zabezpieczonego materiału ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna ma 20-30 lat, jasną karnację, przeciętną budowę ciała, brązowe włosy z grzywką, krótki zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą kurtkę, szare spodnie dresowe, czarno-niebieskie buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Źródło: strona kmp

Oprac. Karol Molęda