Piknikowy punkt głosowania 🗓

0
719

W niedzielę, 13 czerwca, wpadnijcie koniecznie na Plac Grunwaldzki.

 

Laboratorium Innowacji Społecznych otwiera Piknikowy punkt głosowania w gdyńskim Budżecie Obywatelskim 2021! Co będzie na Was czekać? Między innymi, możliwość porozmawiania o Budżecie Obywatelskim, tegorocznej edycji i pomoc w oddaniu głosu, stanowisko do samodzielnego zmontowania przypinek BO2021, Kącik DIY, gdzie będzie można ozdobić torbę Budżetu Obywatelskiego, a następnie zabrać ją ze sobą, Akcesoria do pamiątkowych zdjęć czy plastyczny kącik dla najmłodszych.

Na pierwszych 50 osób głosujących czekać będą niespodzianki! Słoiczki z miodem od pszczół z pasiek na dachu Urzędu Miasta oraz kubki Budżetu Obywatelskiego!

Głosowanie w BO2021 trwa do 21 czerwca włącznie. Wybierać projekty można samodzielnie za pośrednictwem strony internetowej www.bo.gdynia.pl, z pomocą lotnych brygad lub w jednym z punktów głosowania. W puli środków jest ponad 11 mln złotych a w dzielnicy z najwyższą frekwencją zostanie zrealizowany 1 dodatkowy projekt dzielnicowy duży (tzw. pierwszy pod kreską). W dzielnicach, które zajmą drugie i trzecie miejsce pod względem frekwencji, zostaną zrealizowane – również „pierwsze pod kreską” – dodatkowe projekty dzielnicowe małe. Przeznaczone na nie zostaną środki spoza puli BO.

Oprac. Łukasz Strzałkowski

Scheduled budżet obywatelski Featured