Ostatnie dni na zgłoszenia

0
293

Jeszcze tylko przez pięć dni można się zgłaszać do udziału w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”.

Osoby, które złożyły zeznanie podatkowe w jednym z gdyńskich urzędów skarbowych oraz wskazały nasze miasto jako miejsce swojego zamieszkania, mają szansę powalczyć o cenne nagrody. Rejestracja trwa do 16 maja na stronie www.pitwgdyni.pl.

30 kwietnia upłynął termin składania zeznań podatkowych za rok 2021. Każda osoba, która rozliczyła swój PIT w jednym z dwóch urzędów skarbowych w naszym mieście i wskazała w deklaracji Gdynię jako miejsce zamieszkania, może wziąć udział w loterii.

Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie www.pitwgdyni.pl. Do tej pory zrobiły to 12 473 osoby. Czasu na zgłoszenia pozostało niewiele. Termin upływa 16 maja.

Rejestracja do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” zajmuje kilka chwil. Po wejściu na stronę www.pitwgdyni.pl wystarczy kliknąć przycisk „Weź udział” i wypełnić formularz. Należy podać w nim podstawowe dane: imię, nazwisko oraz PESEL, a także podać numer telefonu lub adres e-mail. Trzeba także wskazać, w którym z dwóch gdyńskich urzędów złożyliśmy deklarację podatkową. Loteria jest skierowana do wszystkich podatników rozliczających PIT za 2021 rok w Gdyni, tj. wszystkich, którzy w deklaracji wpisali gdyński adres zamieszkania – zarówno tych, którzy rozliczają się tutaj po raz pierwszy, jak i tych, którzy robią to od lat.

Osoby, które zgłoszą się do loterii, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, np. hybrydowy samochód osobowy marki Suzuki Swift. W dalszej kolejności będą losowane dwa rowery Baltica Gdynia, dwa czterodniowe karnety na Open’er Festival oraz pięć zestawów wakacyjnych gadżetów „I love Gdynia”. Każdy z nich składa się z leżaka, torby na zamek, czapki z daszkiem, butelki i ręcznika plażowego.

Wszelkie pytania dotyczące loterii można kierować na adres: info@pitwgdyni.pl.

Pomocą służą również konsultanci, którzy pojawią się w gdyńskich centrach handlowych i odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące akcji „Rozlicz PIT w Gdyni”. Będzie można z nimi porozmawiać w sobotę, 14 maja w godz. 12.00-17.00 w Centrum Riviera.

Oprac. Mateusz Kalinowski