Oksywie: Warsztaty coachingowe 🗓

0
482

Zapraszamy do Przystani Śmidowicza 49 na cykl warsztatów pt. „Stawiam na rozwój”.

Spotkania przeznaczone są dla osób dorosłych i będą odbywać się w piątki: 26.11, 03.12, 10.12 oraz 17.12 w godz. 17.30–18.30.

Tematyka zajęć dotyczyć będzie m.in. określania celów, pracy na wartościach, wzmacnianiu mocnych stron uczestników oraz komunikacji interpersonalnej. Warsztaty poprowadzi Martyna Olzacka – akredytowana coach ICF na poziomie ACC, trenerka i muzykolożka z wykształcenia, edukatorka z zamiłowania. Ma ponad 10-letnią praktykę, a wiedzę zdobywała podczas studiów oraz na licznych szkoleniach i kursach. W pracy coachingowej koncentruje się na zasobach oraz mocnych stronach klienta. Nieustannie poszukuje nowych metod i narzędzi, które wykorzystuje w pracy.

Zapisy – obejmujące wszystkie 4 spotkania – pod nr. tel.: 727 503 070 lub na adres mailowy: smidowicza49@lis.gdynia.pl oraz bezpośrednio w Domu Sąsiedzkim Przystani Śmidowicza 49.

Uwaga grupa uczestniczek i uczestników po uformowaniu będzie miała charakter zamknięty. Po rozpoczęciu cyklu nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Inicjatywa realizowana w ramach Funduszu Sąsiedzkiego „Gdynia OdNowa”.

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled Featured Oksywie