Ogród przy powstającym Domu Sąsiedzkim na Oksywiu

0
728

Ogród przy powstającym Domu Sąsiedzkim na Oksywiu przy ul. Śmidowicza 49 (teren byłej szkoły) to doskonałe miejsce do wspólnego spędzania wolnego czasu i spotkań sąsiedzkich. Przestrzeń z powodzeniem można wykorzystywać do gier i zabaw, drobnych prac ogrodowych, odpoczynku na leżaku albo kocu, a nawet przy dostępnym grillu.

Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza do odwiedzin i wspólnej zabawy. W okresie wakacji, w każdą środę w godzinach 13.00 -17.00, każdy może przyjść na „Otwarte Środy na Śmidowicza”!

Rodzice z dziećmi, babcie z wnukami, siostra z bratem i paczka znajomych – każdy znajdzie u nas coś ciekawego. Są piłki, siatka do badmintona, kręgle, klocki, skakanki i gumy. Zabierzcie planszówki, termosy i piknikowe kosze, razem zadbamy o miłą i przyjazną atmosferę w otoczeniu zieleni, z aromatem ziół kwitnących w społecznym ogrodzie, z widokiem na oksywski mural.

„Otwarte Środy na Śmidowicza” (Oksywie) to wakacyjna propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą wyjechać z miasta, szukających nowych znajomości i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Zapraszamy!

Źródło: gdynia.pl

Oprac. Paweł Musiał