Nasza relacja: mecz Arka – Cracovia

0
687

Dnia 26 września na Gdyńskim stadionie odbył się mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi klubami, Arką Gdynia i Cracovią Kraków.

Na mecz przybyło ponad 8 tysięcy widzów. Kibice dopingowali po równo obu drużynom tworząc na stadionie bardzo przyjazną atmosferę. Dzięki wspaniałej atmosferze piłkarze walczyli zaciekle lecz schodząc na przerwę był bezbramkowy remis. Dopiero w drugiej połowie, dokładnie w 62 minucie, wykorzystując podanie z rzutu rożnego, Adam Marciniak poszybował i głową wbił piłkę do bramki.

Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać bo już w 69 minucie dla Cracovi gola zdobył, z pozycji leżącej, Michał Helik. Każda z drużyn Starała się strzelić zwycięskiego gola lecz pomimo wielu dobrze wypracowanych sytuacji mecz zakończył się remisem 1:1. Mecz wywoływał wiele emocji i był wspaniałym widowiskiem a wynik pozostał sprawiedliwy choć można czuć niedosyt. Jak to przy remisach bywa.