Malowanie światłem 🗓

0
1185

Przyszła jesień, a z nią coraz krótsze dni i dłuższe noce, jak wykorzystać kreatywnie ten czas? Wszystkiego nauczycie się podczas naszych warsztatów. 

Graffiti lights to nic innego jak malowanie światłem. Wykorzystując latarkę i aparat, dowiecie się jak z pozornie niczego stworzyć coś bardzo intrygującego. Wystarczy chwila cierpliwość i podstawowa wiedza z zakresu czasu ekspozycji i fotografii.

Kiedy? 18 października, godziny 17:00 – 21:00
Gdzie? tuBAZA Al. Zwycięstwa 291
Koszt? 40 zł – bilety: https://grafittilights.evenea.pl

Warsztaty poprowadzi Rafał Kołsut – absolwent gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia w zakresie fotografiki; Intermediów na Wydziale Rzeźby oraz Wydziału Grafiki. Fotograf stowarzyszenia Traffic Design realizującego szereg inicjatyw w przestrzeni miejskiej. Zajmuje się m.in. kręceniem teledysków niezależnych produkcji, fotografią reportażową, architektury oraz prowadzeniem pracowni grafiki multimedialnej. Lubi eksperymentować ze sztuką wizualną i designem, używając przedmiotów niezgodnie z ich zastosowanie- w ten sposób tworzy subiektywne obrazy o walorach estetycznych i użytkowych.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled lifehacki miasto