Mali sportowcy wyrastają na wielkich!

0
871

Czy Twoje dziecko trzeba zachęcać do sportu? Czy to może Wasza pociecha domaga się byście uprawiali z nim jakąś dyscyplinę? Mamy propozycję nie do odrzucenia, spróbujcie zajęć w Akademii Młodych Sportowców!

Specjalnie przygotowany program treningowy skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zajęcia są tak skonstruowane aby poprzez świetną zabawę dzieci miały szansę stawiać pierwsze kroki w sporcie. Ćwiczenia prowadzone są w formie zabawy dzięki czemu dzieci bardzo szybko przekonują się do aktywności fizycznej. Na tle innych szkółek sportowych, Akademię wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka oraz to, że treningi obejmują wiele dyscyplin sportu i każdy ma szansę odnaleźć tę, w której czuje się najlepiej.

W ofercie można znaleźć m.in. ogólnorozwojowe treningi na hali sportowej – opierające się na gimnastyce, lekkiej atletyce oraz sportach zespołowych ale również pływanie i zajęcia taneczne. Obecnie ćwiczenia prowadzone są w trzech dzielnicach Gdyni – w Chyloni, Obłużu i Witominie. Na zajęcia można dołączyć w każdej chwili!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.amsgdynia.pl

Oprac. Paweł Musiał