Konkurs fotograficzny 🗓

0
1299

Fani fotografii, architektury, w tym gdyńskiego modernizmu! Zapraszamy do VIII edycji konkursu fotograficznego – Gdyński Modernizm w Obiektywie 2018 r.

Konkurs ma na celu promocję walorów estetyczno-architektonicznych i historycznych miasta Gdynia oraz architektury modernistycznej, w tym Gdyńskiego Szlaku Modernizmu. W tym roku wprowadziliśmy dwie nowe kategorie konkursowe. Dla laureatów czekają atrakcyjne nagrody, a także prestiżowa wystawa w czasie VIII Weekendu Architektury w Gdyni.
Tegoroczne kategorie konkursowe:
ŻMB – Życie między budynkami
MKR – Modernizm Kamiennej Góry i Redłowa
FM – Forma Modernizmu
ŚWA – Światło w architekturze.
DM – Detal Modernizmu
MWP – Modernizm w podróży
Nagrody regulaminowe:
– I nagroda: 1 000, – PLN (tysiąc złotych)
– II nagroda: Rejs do Szwecji dla 2 osób oraz pamiątki Gdyńskiego Szlaku Modernizmu
– III nagroda: Zestaw trzech książek oraz zestaw pamiątek o modernizmie

Organizator konkursu (Agencja Rozwoju Gdyni) może rozszerzyć pulę nagród i przyznać wyróżnienia pozaregulaminowe. Prace nagrodzonych i wyróżnionych uczestników Konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych Organizatorów, oraz wezmą udział w pokonkursowej wystawie fotograficznej podczas Weekendu Architektury w dniach 6-9 września 2018 (wystawa będzie przedłużona do końca września). Każdy uczestnik konkursu może nadesłać po pięć fotografii w każdej kategorii, w sumie 30 fotografii. Prace można przysyłać lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora konkursu do 30 sierpnia 2018 r., do godz.16:00 (liczy się data dostarczenia prac, a nie stempla pocztowego!).
adres: Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.,
ul. Armii Krajowej 24, 81-372 Gdynia

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa są dostępne pod linkiem: www.arg.gdynia.pl/do_pobrania.html
Partnerem konkursu – jest przewoźnik promowy: Stena Line

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled miasto