Koncert charytatywny uczniów II LO 🗓

0
1208

Cel zacny: pomoc Paulinie, uczennicy zmagającej się z białaczką oraz Konradowi, który walczy z kolei z ciężkim, nieoperacyjnym mięsakiem kościopochodnym. ZAPRASZAMY na koncert charytatywny 5 października do Gdynia Arena na niepowtarzalne wydarzenie.

Pomysłodawcą koncertu był mój kolega Kajetan Wysokiński. Gdy dowiedział się o pogorszeniu sytuacji Pauliny stwierdził, że trzeba działać. Do pomysłu koncertu początkowo podchodziłem sceptycznie. Nie wierzyłem, że jesteśmy w stanie sami zdziałać coś na tak dużą skalę. Wiadomość o chorobie Konrada sprawiła, że postanowiłem jednak poprzeć tę ideę. Na początku myśleliśmy o koncercie na 300-500 osób. Podczas spotkania samorządu uczniowskiego luźno zaproponowałem Gdynia Arenę. Nie braliśmy tego na poważnie, ale Kajtek przekazał pomysły naszej pani dyrektor Elżbiecie Zarębie. Po wstępnej rozmowie zadecydowaliśmy, że naprawdę możemy się ubiegać o koncert w tym miejscu, a wydarzenie rozszerzyć nawet do 3000 widzów – mówi Paweł Lemke, uczeń II LO, współorganizator koncertu.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Paulinie i Konradowi więc udostępniajcie, zachęcajcie do kupna biletów i wpadajcie na wielkie widowisko. Link do biletów: http://going.pl/w-rytmie-serca

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled Liceum Ogólnokształcące nr 02 lifehacki twoja szkola