Kolosy 🗓

0
872

Zapomnijcie o mrozach. Przez trzy dni nad morzem będzie gorąco. Kolosy już 9-11 marca. 

Jubileusz 20-lecia Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, przegląd najciekawszych wypraw i najważniejszych polskich dokonań eksploracyjnych ubiegłego roku, wybitni goście (m.in. Olek Doba, Marcin Tomaszewski, Anna Czerwińska, Rafał Fronia) i wreszcie, w niedzielę 11 marca, ceremonia wręczenia najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce – to wszystko i o wiele więcej już niebawem w Gdyni. 

Największa podróżnicza impreza w Europie obchodzi w tym roku jubileusz. OSPŻiA odbędą się już po raz dwudziesty. W hali Gdynia Arena oraz w salach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia na podróżników i poszukiwaczy przygód z Polski i całego świata czeka prawie pięć tysięcy miejsc. Maraton filmów i pokazów zdjęć rozpocznie się w piątek 9 marca o 11.00 i potrwa aż do niedzieli wieczór. Program jest niezwykle ciekawy i intensywny.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, nie ma wejściówek, ani możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.
Organizatorami 20. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów są: Miasto GDYNIA i agencja MART. Sponsorem strategicznym jest Miasto GDYNIA. Więcej informacji na www.kolosy.pl

 

Oprac. Łukasz Strzałkowski

Scheduled aktywnie miasto