Kino Kobiet – listopadowe seanse tylko dla Pań! 🗓

0
401

Helios zaprasza wszystkie fanki pozytywnych, filmowych spotkań na najbliższą odsłonę cyklu Kino Kobiet. W środę, 15 listopada, na ekranach kin zagości świąteczny film „Uwierz w Mikołaja”. Tradycyjnie, poza hitem na wielkim ekranie, na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów i doskonałej zabawy!

Najnowszy polski film świąteczny ukazuje kilka wątków, a wszystkie łączy temat przeżywania Świąt Bożego Narodzenia na różne sposoby. Agnieszka zostaje odcięta od reszty świata z powodu śnieżycy, jednak nie może narzekać – zostaje w klimatycznej górskiej chatce, a towarzyszy jej przystojny mężczyzna w stroju świętego Mikołaja. W tym samym czasie mała Zosia i jej mama borykają się z problemami finansowymi, co utrudnia im przygotowanie tradycyjnej wieczerzy. Otrzymują jednak pomoc od niespodziewanego gościa… Świąteczna aura sprzyja uczuciom, a stara miłość nie rdzewieje – dowie się o tym pewien mężczyzna, który postanowi zawalczyć o ukochaną z dawnych lat. Na ekranie znajdzie się ponadto plejada rodzimych gwiazd, takich jak: Dorota Kolak, Teresa Lipowska, Cezary Żak, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz i wielu innych lubianych aktorów!

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki. Jest to także zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Projekcjom towarzyszy specjalny dress code – tym razem motywem przewodnim będzie strój Mikołajki! Niech na sali nie zabraknie czerwonych sukienek z puszystymi kołnierzykami.

Rozpoczęcie o godzinie 18.00.

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled Featured kulturalnie