Każdy tańczyć może – bezpłatny kurs tańca 🗓

0
1412
 Na Dąbrowie po raz kolejny ruszył bezpłatny kurs tańca towarzyskiego. Kurs prowadzony jest przez mistrzów tańca Agnieszke Majsterek oraz Maćka Drankowskiego, a jest finansowany przez Radę Dzielnicy Dąbrowa. Tańce odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr  3, na ul. Nagietkowa 73 (dawne ZS.14) najbliższy termin 15.10.17 (niedziela) godz. 20:00.

W przypadku dni i godzin, kiedy mają odbywać się tańce warto zaglądać na stronę Rady Dzielnicy Dąbrowa, ale również na jej facebook’a, ponieważ tam wszystko jest na bieżąco uaktualniane. Na kursie para uczy podstaw tańca towarzyskiego.

Wybrać się na niego mogą zarówno osoby, które nie miały nic z tańcem wcześniej wspólnego, jak i te, które już jakieś podstawy mają i chciałyby dalej pójść w tanecznym kierunku – mówi Lechosław Dzierżak, Przewodniczący Rady Dzielny Dąbrowa. Kurs daje możliwość nauczenia się podstaw tańców takich jak m.in. : samba, jive, blues, quickstep, walc angielski, walc wiedeński, tango, cha-cha. W przypadku ukończenia pierwszego stopnia na Dąbrowie można naukę tańca kontynuować w szkolę tańca Agnieszki i Maćka „Studio Tańca Tango” mieszczącej się w Gdyni na ul. Wolności 16.

Oprac. Ania

Scheduled aktywnie Dąbrowa dzielnica taniec towarzyski