II Festiwal Baltic Souvenir 🗓

0
1033

Serdecznie zapraszamy 4 sierpnia na Plac Grunwaldzki na II Festiwal Baltic Souvenir. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!

Lato w mieście nie musi być nudne! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami 4 sierpnia (sobota) do Gdyńskiej Muszli Koncertowej gdzie odbędzie się trzeci i zarazem ostatni dzień Festiwalu. O 12:00 na scenie ponownie zagości Smok Wawelski i zabierze nas w niezwykłą podróż po różnych rejonach Polski, prezentując tradycje, zwyczaje, barwne ludowej stroje i poznając legendarne opowieści. „Roztańczony Smok Wawelski” to widowisko multimedialne, wykorzystujące elementy teatru, muzyki i tańca. Na scenie zagoszczą aktorzy, muzycy i instruktorzy tańca Slavica Dance, którzy po koncercie zaproszą nas na tematyczne warsztaty. W pobliżu sceny czekać będzie również wiele innych barwnych atrakcji.

O najwyższy poziom artystyczny i edukacyjny zadbają organizatorzy – Stowarzyszenie Amberton. Festiwal odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury oraz Wojewody Pomorskiego. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!

Oprac. Joanna Winiarek

Scheduled miasto