II Bieg Nadziei 🗓

0
1355
II Bieg Nadziei to kolejna edycja sportowego wydarzenia, które ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców Trójmiasta na potrzeby ruchów hospicyjnych oraz zachęcenie do wspierania pomorskich domów hospicyjnych.
Ten wyjątkowy bieg ma charakter towarzyski i polega na wspólnym pokonaniu trasy w żółtych strojach symbolizujących żonkile – symbol nadziei i ruchu hospicyjnego. Trasa przebiegać będzie przez malownicze tereny Gdyni i Sopotu przy brzegu morza. Zawodnicy wystartują 9 czerwca o godzinie 10:00 z Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni biegnąc Kępą Redłowską, Parkiem Kolibkowskim, Promenadą Królowej Marysieńki, Parkiem Północnym do Molo w Sopocie.
Zapisy prowadzone są przez stronę https://elektronicznezapisy.pl/event/2728/strona.html, a całkowita zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego dla domów hospicyjnych.
Po raz pierwszy w ramach Biegu Nadziei odbędzie się towarzyski marsz nordic walking. Tą samą trasą, w tym samym czasie i z tą samą dawką pozytywnej energii! Cel również ten sam – zakup sprzętu medycznego podtrzymującego życie najbardziej chorym mieszkańcom Gdyni i Sopotu. Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/127958514713478/

 

Organizatorami są drużyna sportowa „Biegowi Wariaci” oraz hospicjum w Gdyni i w Sopocie.

Scheduled aktywnie biegi