HARPUŚ – dzielnicowa impreza na orientację 🗓

0
1273

Serdecznie zapraszamy na świetną zabawę z mapą! Już 24 września wszyscy spotykamy się w dzielnicy Leszczynki na terenie Szkoły Podstawowej nr 29 przy ul. Ściegiennego 8. 

Harpuś jest rekreacyjną imprezą na orientację, mająca charakter otwarty dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie określonej liczby punktów kontrolnych, zaznaczonych na mapie, w jak najkrótszym czasie. Wybór wariantu, czyli drogi pomiędzy kolejnymi punktami, pozostaje w gestii uczestnika.

Celem Dzielnicowej Imprezy na Orientację „Harpuś” jest zapoznanie uczestników z ciekawymi zakątkami dzielnic Gdańska, Gdyni i Sopotu, spędzenie aktywnie czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz popularyzacja imprez na orientację, jako doskonałej formy niekonwencjonalnego wypoczynku.

Organizatorzy przygotowali trasy dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin. Udział w wydarzeniu jest płatny dla mieszkańców Gdyni w kwocie 2 zł (pozostali 5 zł). Zapisy wyłącznie drogą internetową pod adresem http://www.harpagan.pl/harpus

Zapisy po wcześniejszym zgłoszeniu online odbywają się od godziny 10:30, start na trasy o 11:00 a koniec wydarzenia planujemy na 14:30. UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie finansowane z budżetu Rady Dzielnicy Leszczynki.

EsencjaGdyni.pl objęło wydarzenie patronatem wraz z internetową stacją Gdyniaradio.com

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled aktywnie dzielnica impreza na orientację Leszczynki Szkoła Podstawowa nr 29 twoja szkola