Gdyńska Debata Młodych

0
715

Zakończyła się XIII Gdyńska Debata Młodych pt. Media społecznościowe vs. realny świat, czyli dwie równoległe płaszczyzny życia społeczeństwa Z.

Jak Facebook, YouTube, Instagram czy Snapchat wpływają na świat post-milenialsów? Ciekawa dyskusja przyniosła ciekawe wnioski, pamiętajmy że media społecznościowe, są narzędziami i to od nas zależy w jaki sposób użytkujemy te dobra technologiczne. Wykreowana przez pokolenie Z, forma komunikacji niesie również wyzwania dla producentów marek, chcących przyciągnąć uwagę i zdobyć zaufanie klienta. Dyskutowano na temat Internetu, gdzie praktycznie każdy może pokazać światu swoje treści i jak wpływa na młodych ludzi szereg zagrożeń płynących z aplikacji społecznościowych, patostreamerzy, hejt, niebezpieczne challenge czy inne.

Gdyńska Debata Młodych (GDM) to forum dialogu, młodych mieszkańców Gdyni, z autorytetami i osobami decyzyjnymi, w kwestiach szczególnie istotnych dla gimnazjalistów, licealistów, studentów i absolwentów uczelni wyższych. Projekt rozpoczął się w 2011 roku i do chwili obecnej odbyło się 12 debat.

Źródło: fb wydarzenia

Oprac. Marka Kuniecka