Gdynia Handball 🗓

0
957

Zapraszamy 1 maja do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia Handball.

W środę nasi szczypiorniści zmierzą się w derbowym spotkaniu z Energa Wybrzeże Gdańsk, start o godzinie 18:30, Gdynia Arena na ul. K.Górskiego 8).

W poprzednich Derbach Trójmiasta zwycięska okazała się drużyna z Gdańska. Walka od początku do końca i spektakularne akcje były wizytówką tamtego meczu. Miejmy nadzieję, że w środę 1 maja zawodnicy stworzą równie dobre widowisko. Zarówno my jak i drużyna przeciwna walczymy w Rundzie Spadkowej o cenne punkty i utrzymanie w Superlidze. Walka tak ale tylko na boisku!

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety :
https://www.interticket.pl/program/arka-gdynia-handball-energa-wybrzeze-gdansk-4704

• Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy: biuro@agreczni.pl

• Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Oprac. Joanna Winiarek

Scheduled aktywnie piłka ręczna