Od przedszkola do seniora w Leszczynkach

0
934

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 29 odbył się Festyn “Od przedszkola do seniora”. W ramach wydarzenia odbyła się także Dzielnicowa Impreza na Orientację. 

Festyn i impreza na orientację odbyły się dzięki środkom uzyskanym przez Radę Dzielnicy Gdynia Leszczynki w konkursie “Przyjazna dzielnica”. Atrakcji było całe mnóstwo: ogromne, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla młodych i dużych, mecze piłki siatkowej i nożnej, stoiska z poradami dietetycznymi i punkt pomiaru ciśnienia i cukru, pokaz ratownictwa i wiele, wiele innych!

W naszej opinii największą atrakcją dla najmłodszych była możliwość pomalowania farbami samochodu, którego użyczył serwis pojazdów PitStop Polska. Dzieci były tak pochłonięte zmianą koloru białego na inny, że zapomniały iż zabawa polegała na udekorowaniu auta motywami liścia leszczyny.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, organizatorom i sponsorom, dzięki którym festyn był na prawdę bardzo mile spędzonym czasem.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz serwis. Organizatorzy dziękują za zaangażowanie i pomoc: Radzie Dzielnicy Leszczynki, Szkole Podstawowej nr 29, Przedszkolu Zdrowy Smyk, Urzędowi Miejskiemu w Gdyni, OPEC, ESENCJA kreatorzy reklamy, Klubowi Harpagan oraz OSP przy PKM Gdynia i PSP z Gdyni.

Oprac. Paweł Musiał