Dzień Otwarty w SP 26

0
704

W sobotę 11 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej i w oddziale przedszkolnym. Spotkanie rozpoczęła wicedyrektor szkoły, p. Alina Bieńko, która serdecznie przywitała przybyłych gości, a w imieniu rodziców głos zabrał p. Wojciech Jankowski.

Ofertę naszej szkoły przedstawiła pani Maja Sobocińska, posiłkując się prezentacją multimedialną, która zawierała bogatą ofertę naszej szkoły dotyczącą udziału w programach, projektach, organizacji wielu imprez, wyjść i wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi. Kolejną częścią spotkania był spacer po szkole. Rodzice oraz dzieci oglądali klasy edukacji wczesnoszkolnej, świetlicę, pracownię komputerową oraz salę gimnastyczną.

W programie Dnia Otwartego Szkoły uwzględniono także atrakcyjne gry i zabawy dla dzieci oraz słodki poczęstunek. Pobyt gości z dostarczył wszystkim wielu miłych emocji. Teraz od Rodziców zależy, czy zdecydują się zapisać swoje
dziecko właśnie do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2017 roku.

Oprac. Alina Bieńko