Dzień Młodego Arkowca 🗓

0
1210

W najbliższą niedzielę, tj 17 września br. na Stadionie Miejskim odbędzie się kolejna edycja dnia testowo – naborowego DZIEŃ MŁODEGO ARKOWCA 2017. Dzieci uczestniczyć będą w testach sprawności ogólnej, testach szybkości oraz mini meczach.

Trenerzy SI “ARKA” oraz Szkółek A.G. zaopiekują się młodymi zawodnikami i w sposób profesjonalny dokonają na poszczególnych stanowiskach oceny potencjału ruchowego i piłkarskiego każdego z dzieci. Koordynatorzy szkolenia w klubie ARKA Gdynia na trybunach Stadionu Miejskiego spotkają się z rodzicami małych piłkarzy aby przedstawić koncepcję szkolenia dzieci i młodzieży od wieku 6 lat aż po wiek dorosły. Każdy kto przyjdzie, w foier stadionu może z bliska obejrzeć trofea zdobyte przez klub w tym roku i zrobić sobie z nimi foto.

Ponadto dzieci otrzymają grupowe zaproszenia na mecze Arki, by dołączyć do projektu KIBICUJ Z KLASĄ i uzbierawszy 10 rówieśników ze szkoły czy z drużyny plus opiekun, bezpłatnie wejść choćby już na mecz ARKA – CRACOVIA!

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY a do wydarzenia może przystąpić każde dziecko urodzone w latach 2007, 2008, 2009 i 2010. W imprezie biorą udział także dzieci z klubu SI “ARKA” Gdynia- grupy B oraz wszystkie dzieci ze Szkółek Piłkarskich AG z ww. roczników.

Rejestracja tylko przez internet na stronie www.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled aktywnie piłka nożna