Drzwi otwarte na Opata Hackiego 33 🗓

0
1272

Halo, Chylonia i okolice! W najbliższą niedzielę, 30 września zapraszamy w godzinach 11.00-13.00 w przestrzeń Przystani Opata Hackiego 33, która w tym roku zostanie otwarta dla mieszkańców.

Dziś to jeszcze plac budowy, ale w ten dzień każdy będzie mógł zobaczyć wnętrze centrum sąsiedzkiego. Pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych oprowadzą Was w małych, kameralnych grupach po całym budynku.

Przystań Opata Hackiego 33 to czwarte miejsce otwierane w Gdyni w ramach nowej sieci centrów sąsiedzkich. Jego wyjątkowość polega na współtworzeniu programu przez samych mieszkańców. Otwartą Przystań będą prowadziły Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Biblioteka Gdynia. Mieszkańcy znajdą tu nowoczesną mediatekę oraz przestrzeń do spotkań warsztatów i zajęć dla osób w każdym wieku. W niedzielę każdy może podzielić się swoim pomysłem na przyszłe aktywności. Zapraszamy!

Projekt “Gdynia OdNowa: Rewitalizacja obszaru Zamenhofa-Opata Hackiego” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled Chylonia dzielnica Leszczynki