Chylonia: Odkryj magię nauki języków z AI! 🗓

0
151

Czy marzysz o błyskawicznym opanowaniu nowego języka obcego?

Podczas godzinnych warsztatów w Wymiennikowni pokażą, że sztuczna inteligencja może stać się Twoim sprzymierzeńcem w nauce!

Inteligentne Narzędzia Nauki: Quizlet, Canva i ChatGPT i Grammarly. Brzmi znajomo? Wpadnij i tak, pointegrujemy się, napijemy się herbaty/kawy, a i tak jest szansa, że dowiesz się czegoś nowego. Nie wiesz, o co chodzi? Myślę, że dzięki tym czterem narzędziom szybciej nauczysz się języka obcego i będzie to dla Ciebie przyjemniejsze. Dołącz do nas, abyś mógł cieszyć się szybkim, skutecznym i ekscytującym procesem nauki języka obcego.

Kto poprowadzi zajęcia? Janek, który jest od 3 lat lektorem i tłumaczem angielskiego i niemieckiego. Więcej możecie przeczytać na instagramie @dasPreceltalk. Chciałbyś poznać prowadzącego przed zajęciami? Masz pytania do warsztatów? Albo jakieś inne? (oprócz sztucznej inteligencji i języków obcych, trochę ostatnio kucharzę) napisz wiadomość na Instagramie

Weźcie ze sobą swoje telefony lub laptopy, będziemy z nich korzystać! Kiedy? 24 stycznia w godzinach 17:30-18:30.

Gdzie? Wymiennikownia, ul. Kartuska 20b Gdynia-Chylonia.

Dla kogo? Dla wszystkich w wieku 13-35 lat. Obowiązują zapisy – wyślij wiadomość ze swoim imieniem, nazwiskiem i wiekiem na wymiennikownia@lis.gdynia.pl. Wstęp wolny!

Oprac. Marek Lutowski

Scheduled Chylonia Featured