Chwarzno: Rusz samodzielnie z mapą do lasu

0
227

Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku, spędzić czas wśród natury, wszystko już przygotowane!

To wyjątkowe spotkanie rekreacyjno-treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS “Azymut 45” Gdynia. Spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. Wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach.

W terenie wiszą zafoliowane kartki między innymi z numerem PK wraz z biało-czerwonymi taśmami bez żadnych dodatkowych akcesoriów służących do potwierdzania PK. Trasy w terenie dostępne do 27 marca 2023. Do wybory 4 trasy zróżnicowane pod względem trudności.

Spacerujemy – truchtamy – biegamy – czy ścigamy się – z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? – każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam. To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Wyślij zgłoszenie przez formularz https://azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Z-Mapa-do-Lasu/Zgloszenie, opłać uczestnictwo, wydrukuj mapę i ruszaj do lasu!

Oprac. Karol Molęda