Całe szczęście, że mamy konkurs!

0
605

Zdarzało Wam się siedząc w kinie zastanawiać się jakby to było przenieść się do miejsca w którym znajdują się bohaterowie filmu?

Mieliście ochotę – patrząc jak bohaterowie jedzą pyszności – skosztować tego co oni? Teraz będziecie mieli taką możliwość! Przed Wami wyjątkowy konkurs w którym do wygrania jest wspaniała kolacja w Restauracji Na Molo w Pucku, która “zagrała” w filmie. To właśnie tu spotkali się bohaterowie filmu na romantycznej kolacji! Wy także będziecie mieli taką możliwość.

Aby wygrać tę niepowtarzalną kolację wystarczy przyjść do kina w Gdyni na film „Całe szczęście”, odebrać kupon konkursowy i odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie szczęście?

Autora najciekawszej odpowiedzi nagrodzimy voucherem na romantyczną kolację dla dwóch osób w filmowej restauracji Na MOLO w Pucku. Zachęcamy do wspólnej zabawy! Jesteśmy przekonani, że kolacja w Restauracji na Molo rozpieści nie tylko Wasze kubki smakowe, ale i pozostałe zmysły! Niewiele jest bowiem restauracji z tak pięknym widokiem! Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko trzymać kciuki za Wasze odpowiedzi. No to co? Czas start!

Oprac. Witek Olejarz