Bal karnawałowy dla dzieci

0
886

Z okazji urodzin miasta Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Pełnomocnik ds. rodziny Beata Szadziul już po raz piąty zapraszają dzieci na bal karnawałowy. W tym roku tytuł balu brzmi ,,W podwodnej krainie gdyńskich rybek’’.

Bal odbędzie się w sobotę 18 lutego br. w hali Gdynia Arena, która tego dnia zmieni się w najradośniejsze miejsce w Gdyni. Motywem przewodnim balu będzie „Legenda o gdyńskich rybkach”. W tym roku dzieci dowiedzą się co skrywa podwodny świat i poczują się jak mieszkańcy morskiej krainy. Tę pełną tajemnic atmosferę zapewnią artyści Grupy Teatralnej Sceny 138 z Centrum Kultury w Gdyni. Na uczestników balu będą czekać różnorodne zabawy nawiązujące do tematyki balu oraz do gdyńskich symboli i tradycji.

Bal odbędzie się w dwóch turach:
I TURA godziny 10.30 – 12:30
II TURA godziny 14.30 – 16.30

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja na każdą z dwóch tur (oddzielnie) będzie dostępna wyłącznie na stronie internetowej www.gdyniarodzinna.pl od 11 lutego (sobota) od godz. 12.00. Pierwszeństwo udziału w balu mają rodziny posiadające kartę Gdynia Rodzinna. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo każdemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Na balu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką uprawnionych osób pełnoletnich.

Rejestracja: http://gdyniarodzinna.pl/uzytkownik/rejestracja

Oprac. Paweł Musiał