Artystyczna Rodzina – spotkania małych i dużych

0
918

Zapraszamy 22 lutego, w godzinach od 13:30 do 15:00 na kolejne rodzinne spotkanie w cyklu warsztatów organizowanych przez Laboratorium Innowacji Społecznych. Dorośli wraz z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat stworzą m.in. rzeźby ceramiczne, kolaże, autoportrety i pomogą poznać anatomię ludzkiego ciała. W sympatycznym gronie powstanie wiele prac artystycznych pod kierunkiem Joanny Cupiał. Zapraszamy dzieci z mamą, tatą, dziadkiem, babcią lub opiekunem. Temat środowych warsztatów – ceramika i kolaż.

O prowadzącej zajęcia:

Joanna Cupiał – magister sztuki, pedagog. Założycielka edukacyjnej pracowni artystycznej Indygo w Gdyni. Prowadzi grupowe jak i indywidualne zajęcia z zakresu rysunku, malarstwa i rzeźby dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje młodzież na egzaminy do szkół artystycznych. Autorka licznych warsztatów artystycznych na terenie trójmiasta. Brała udział w licznych wystawach i plenerach w kraju jak i za granicą.

Obowiązuje jednorazowy zapis na wszystkie spotkania dlatego prosimy o przemyślenie swojej decyzji.

Spotkanie odbędą się w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo). Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

https://artystyczna-rodzina.evenea.pl

Łączna pula miejsc na warsztatach – 16. Każde dziecko bądź grupa dzieci do 3 osób musi przyjść z min. 1 dorosłym opiekunem. Podczas zapisów w formularzu rejestracji proszę wpisać ile osób dorosłych i ile dzieci obejmuje zapis.

Poniżej zdjęcia ze spotkania, które odbyło się 15 lutego:

Oprac. Aleksandra Dylejko