Książkomat

Dzięki niemu każdy mieszkaniec będzie mógł wypożyczyć książki z tej filii o dogodnej dla siebie godzinie, także poza godzinami pracy biblioteki i w weekendy.

Wystarczy mieć tylko Kartę do Kultury a żeby wypożyczyć książkę, trzeba ją wcześniej zamówić poprzez katalog online biblioteki. Mailowo otrzyma się informacje, że czeka ona na odbiór w książkomacie. Korzystając z urządzenia będzie można również zwrócić wypożyczone książki. Jeśli chcemy odebrać zamówienie w weekend, trzeba je złożyć online do soboty do godz. 16.00. Jednocześnie można wypożyczyć maksymalnie 4 książki. 

Książkomat

📚 Książkomat – absolutny hit Biblioteki Śródmieście! 📚Dzięki niemu każdy mieszkaniec będzie mógł wypożyczyć książki 📚 z tej filii o dogodnej dla siebie godzinie, także poza godzinami pracy biblioteki i w weekendy. Wystarczy mieć tylko Kartę do Kultury. Żeby wypożyczyć książkę, trzeba ją wcześniej zamówić poprzez katalog online biblioteki. Mailowo otrzyma się informacje, że czeka ona na odbiór w książkomacie. Korzystając z urządzenia będzie można również zwrócić wypożyczone książki 📚. Jeśli chcemy odebrać zamówienie w weekend, trzeba je złożyć online do soboty do godz. 16.00. Jednocześnie można wypożyczyć maksymalnie 4 książki. Poniżej wideo objaśniające zasady korzystania z książkomatu 📚.

Opublikowany przez Gdynia Piątek, 25 stycznia 2019

Oprac. Joanna Winiarek