Filmowe poranki: Strażak Sam 🗓

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie 13 października o godzinie 10:30

W niedzielę zostanie zaprezentowany zestaw bajek: Czarodziej Wally, Książę w Pontypandy, Z archiwum Zet, Na Dzikim Zachodzie, A kto wypuścił kota?

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios w Gdyni odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
• zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
• projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:
• dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
• pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Cennik:
• bilet 18,50 zł dla każdego uczestnika
Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Więcej szczegółów na www.helios.pl

Oprac. Marta Kuniecka

kulturalnie lifehacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *