Energiczne zajęcia sportowe 🗓

Nosi Cię, żeby przeskoczyć zamiast obejść? Zeskoczyć, a nie schodzić?

Z GAP Gdyńska Akademia Parkour zapraszamy chętnych i chętne na wyjątkowo energiczne zajęcia sportowe. Co tydzień, w godzinach 18:00 – 20:00, we wtorki zapraszamy dorosłych a w czwartki młodzież w wieku 13-18 lat.

Zajęcia parkour w Przystani Opata Hackiego 33

Nosi Cię, żeby przeskoczyć zamiast obejść? 🤸‍♂️ Zeskoczyć, a nie schodzić? 🤸‍♂️ Z GAP Gdyńska Akademia Parkour zapraszamy chętnych i chętne w wieku 13-18 lat na wyjątkowo energiczne zajęcia sportowe ❗️ Zaczynamy jutro (26.09) o godz. 18.00 ❗️ Koniecznie zabierzcie wygodne buty i ubranie, widzimy się na zajęciach parkour w Gdynia Przystań Opata Hackiego 33 🤜🤛Masz pytania? Napisz mail na adres rps@lis.gdynia.pl 📩 lub zadzwoń pod numer tel: (58) 727 39 22 📲________________________________Zajęcia realizowane w ramach projektu: „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w obszarze Zamenhofa-Opata Hackiego”

Opublikowany przez Przystań Gdynia. Sieć centrów sąsiedzkich Środa, 25 września 2019

Masz pytania? Napisz mail na adres rps@lis.gdynia.pl 📩 lub zadzwoń pod numer tel: (58) 727 39 22. Koniecznie zabierzcie wygodne buty i ubranie, widzimy się na zajęciach parkour w Gdynia Przystań Opata Hackiego 33.

Zajęcia realizowane w ramach projektu: „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w obszarze Zamenhofa-Opata Hackiego”

Oprac. Paweł Musiał

aktywnie Chylonia dzielnica