Zwycięstwo i wielka euforia

0
99

Arka Gdynia na własnym boisku pokonała FC Midtjylland 3:2 w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Europy.

Przy komplecie publiczności  (14 tysięcy kibiców) dwa gole dla zdobywcy Pucharu Polski strzelił przed przerwą Brazylijczyk Marcus da Silva. Zwycięstwo przypieczętował w doliczonym czasie gry Rafał Siemaszko, który zameldował się na boisku w drugiej połowie spotkania. Atmosfera meczu była niewiarygodna i można śmiało powiedzieć, że napięcie trzymało nas do samego końca! W naszej opinii, gra naszych zawodników była nawet lepsza niż podczas ostatniej, pucharowej rozgrywki.

Gratulujemy żółto-niebieskim zwycięstwa i trzy mamy kciuki w meczu rewanżowym. Wygrana drużyna dwumeczu zagra w 4 rundzie eliminacji Ligi Europy.