Śródmieście i Karwiny dla Rodziny

0
603

Przedstawiamy projekt zgłoszony do konkursu “Przyjazna dzielnica” – bezpłatne zajęcia dla rodzin z małymi i szkolnymi dziećmi, które będą trwały cały rok.

I to w dwóch lokalizacjach – w Bibliotece na Karwinach i w Bibliotece w Śródmieściu. Pomóżcie nam je zrealizować – wystarczy zagłosować, każdy głos – również malutkich dzieci – jest ważny! Przypominamy, GŁOSOWANIE W DNIACH 18-09-02.10 2017 r. na stronie www.bo.gdynia.pl.

Projekt Karwiny dla Rodziny II to znane Wam doskonale zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 0-3 lata oraz dodatkowo spotkania z literaturą dziecięcą. Dzieci szkolne wraz z rodzicami chcemy zaprosić na dwa cykle (wiosenny i jesienny) warsztatów skutecznego uczenia się (klasy 0-IV). Zajęcia będą się odbywały w Bibliotece na Karwinach (ul. Brzechwy 3/5)

Projekt Rodzinnie w Śródmieściu to bezpłatne warsztaty kreatywne oraz zajęcia literackie dla dzieci oraz cztery występy bardzo ciekawych teatrzyków dziecięcych, dostosowanych dla najmłodszych odbiorców. Zajęcia będą się odbywały w Bibliotece na ul. Żeromskiego 2.

Dotychczasowe działania kończą się w grudniu 2017 r., więc twórcy projektu liczą na Wasze głosy w kontynuowaniu super spotkań.

Oprac.Łukasz Strzałkowski