Aktywne Lato 2017

0
219

Cykl zajęć sportowych Aktywne Lato 2017 odbywających się na gdyńskiej plaży Śródmieście przez cały sezon letni trwać będzie w dniach 28 czerwca do 27 sierpnia. Tradycyjnie zwieńczy go festyn Pożegnanie Wakacji.

Każdego dnia w godz. Od 10.00 do 18.00 wykwalifikowani instruktorzy organizować będą licznie turnieje siatkówki, piłki nożnej i rugby w plażowym wydaniu. Dodatkowo przez cały czas będzie można korzystać z darmowej wypożyczalni sprzętu (piłek, siatek i innych). Oprócz codziennych zawodów planowane są turnieje open w siatkówce, odbywające się co sobotę, 3 duże turnieje mixtów w siatkówce oraz 2 turnieje beach soccera.

Swoje miejsce znajdą też maluchy. Dla nich przygotowana będzie specjalna strefa z animatorkami, w której dzieci wraz z rodzicami będą mogły wspólnie pobawić się w piasku. Nie zabraknie zajęć specjalnych, takich jak ciesząca się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych zumba dla dzieci.

We współpracy z gdyńską biblioteką przygotowanych zostanie wiele animacje prowadzonych przez wolontariuszy, akcję bookcrossingową „przystań dla książeczki” oraz bibliorower – rower z możliwością wypożyczenia książki.

PROGRAM AKTYWNEGO LATA 2017
STREFA SPORTU – rozgrywki plażowej piłki nożnej, rugby, siatkówki codziennie od godz. 10.00-18.00;
KĄCIK MALUCHA – czynny codziennie w godz. 10.00-16.00;
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU (plażowy sprzęt sportowy – piłki, siatki itp.) – codziennie od 10.000-17.00;
FESTYN „POŻEGNANIE WAKACJI” – kulminację atrakcji stanowić będzie festyn Pożegnanie Wakacji, który odbędzie się 27 sierpnia.

 

Oprac. Łukasz Strzałkowski