Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 4:2

Co to był za mecz . W czwartkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Gdyni . Piłkarze Arki , rozpoczęli marsz na stadion Narodowy w Warszawie i tym samym obronę zdobytego Pucharu Polski .

Rywalem Arki na tej drodze byli piłkarze Śląska Wrocław. Śląsk podbudowany ostatni zwycięstwami w Ekstraklasie za wszelka cenne chciał utrzeć nosa obrońcom pucharu i wyeliminować ich już 1/16 Finału. Po pierwszych 45 minutach wynik wskazywał na to , ze Śląsk do Gdyni przyjechał jak po swoje , prowadząc zasłużenie 2:0 . Po przerwie zmotywowani piłkarze Arki w pięknym stylu odrobili ,dwie stracone bramki doprowadzając do dogrywki . W której to już byli drużyną dominującą,ustalając wynik całego spotkania 4:2 . Tym samym meldując się w 1/8 finału, gdzie przeciwnikiem będzie zespół Podbeskidzie Bielsko Bielsko Biała.