Czy Przegrana może wygrać?

„Przegrana” to film produkcji uczniów z Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych.

Młodzieżowe dzieło bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu Krótkich Form Filmowych i pomagamy w oddawaniu głosów. Należy kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem OPUBLIKOWANYM NA FANPAGE’U PONIŻEJ (lajkowanie udostępnianych nie będzie wliczane do statystyk mających wpływ na wynik konkurencji).

Producentom najczęściej klikanego filmu organizatorzy wręczą nagrodę specjalną podczas Gali w dniu 24 kwietnia. Głosy liczone są do 22 kwietnia!

Przegrana

Film produkcji Zespół Szkół Ekologiczno – Transportowych Gdynia pod tytułem "Przegrana". Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF.Przypominamy, że aby skutecznie oddać na niego głos należy:- polubić nasz profil ;)- kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem OPUBLIKOWANYM BEZPOŚREDNIO NA NASZYM FANPAGE'U (lajkowanie udostępnianych nie będzie wliczane do statystyk mających wpływ na wynik konkurencji).Producentom najczęściej klikanego filmu wręczymy nagrodę specjalną podczas Gali w dniu 24 kwietnia.GŁOSY LICZYMY DO 22 KWIETNIA O PÓŁNOCY!#KrótkieFormyFilmowe

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Gdyni Piątek, 5 kwietnia 2019

Oprac. Witek Olejarz